Русский  Русский Українська  Українська
 

eMobility Рішення для електричних автомобілів

   VALeMo
   eMobility Рішення для електричних автомобілів

      Електричні автомобілі поступово займають своє місце на міських вулицях, привносячи свій вклад в збереження навколишнього середовища. Все більше компаній приносять переносять електрику на вулиці міст, і тут не можна не сказати про електричні автомобілі. На першому плані тут nkt cables.

   Володіючи досвідом та інноваційної міццю, nkt cables пропонує безпечні для навколишнього середовища рішення для кабельних технологій та технологій зарядних станцій. Отже, у питанні засобів пересування майбутнього може бути тільки одне рішення: заправити електромобілі паливом майбутнього - з nkt cables.

   Правильні пункти підзарядки
   В nkt cables ми визначили три види зарядних станцій для електромобілів:

   eMoCab колонки для підзарядки в зонах загального користування
    При розробці і конструюванні інфраструктури підзарядки в місцях загального користування необхідно приділяти особливу увагу до безпеки, легкому доступу та експлуатації.

    nkt cables має дві різні серії в своїй програмі для даної сфери використання: колонка для підзарядки, виконана з нержавіючої сталі, і додаткова серія з поліестеру, підсиленого скловолокном (GRP), про який Ви знаєте з розділу про кабельні розподільні шафи.

    Колонки для підзарядки були розроблені відповідно до EN 61851 - зарядка типу 3, ящик з'єднання В і зарядний струм до 32 А. Їх модульна і гнучка конструкція робить можливим застосування різного типу штепсельних гнізд. У нас є рішення для кожного Вашого конкретного випадку незалежно від того, чи буде це заземлене гніздо СЕЕ або тип 2 - автомобільне гніздо зарядки відповідно до VDE-AR-E 2623-2-2 або ж комбінація з різних роз'ємних пристроїв.

   eMoCab і eMoBox - пункти підзарядки в зонах змішаного користування
    Колонки для підзарядки в зонах змішаного користування не відрізняються від колонок в зонах загального користування за своїми технічними характеристиками. Єдина відмінність - в контролі доступу.

    Контроль доступу має тут більш просте проектне рішення, оскільки пункти підзарядки доступні тільки обмеженому (і часто відомому) колу користувачів. Це випадок, наприклад, для обгороджених місць стоянки компаній або торгових центрів, де авторизація відбувається за допомогою картки покупця.

    nkt cables може впровадити тут цілий ряд існуючих систем для контролю доступу або авторизації і, таким чином, уникнути створення і використання додаткових карток або чипів.

   Ми пристосовуємося до Вашої існуючої системи
   Це стосується вже існуючих методів оплати. Є широкий вибір різних систем - таких як автоматичне відправлення рахунків у форматі PDF на мобільні телефони та / або на електронну пошту, з'єднання з існуючою системою формування рахунків, оплата кредитними картами або через системи оплати в Інтернет такі, як PayPal.

   Щоб відповідати всім потребам сфер застосування, ми також розробили рішення настінного монтажу, яке поступово може бути впроваджено на поверхах громадських автомобільних парковок.

   eMoBox пункти підзарядки для приватних зон
    На сьогоднішній день існують два типи домашніх станцій підзарядки, вони відрізняються за розмірами, обладнанням, яке використовується і кількості пунктів підзарядки, які можуть бути впроваджені.

    Домашні станції на основі HSB KH00, використовуються як з приладами обліку, так і без них. Прилади обліку поставляються в сертифікованої версії, якщо з Вашим постачальником енергії передбачається окремий розрахунок, або в несертифікованій версії, якщо необхідний тільки внутрішній прилад обліку. З'єднання з електромобілем може бути через штепсельну розетку (напр., тип 2 або Штепсельні з'єднувачі стандарту CEE 7/4) або через вмонтований зарядний кабель і зарядний штепсель на кінці кабелю автомобіля.

    Домашні станції на основі HAK KH1 / 2 підходять для використання електронних приладів обліку, завдяки їх більшим розмірам. Тут також достатньо місця для обладнання з'єднувачів з Вашим автомобілем або постачальником енергії.

   Обидва типи виготовлені на основі компаунда з поліефірної смоли, посиленої скловолокном (тип 803) і мають ступінь захисту EN 60529 IP54. Покриття, зроблене з прозорого полікарбонату, може бути додатковою опцією для типу КН00. Полікарбонатні запобіжні заслінки роблять доступ до захисних пристроїв легким (RCDs, MCBs або RCBOs).

   Станції комплектуються кронштейнами для настінного кріплення, ящиком для настінного кріплення для КН00, у випадку встановлення пунктів для підзарядки на стіні гаражу або фасаді будівлі. За вимогою може бути наданий полюсний інсталяційний комплект. Цей комплект дає можливість приєднати Ваш пункт підзарядки, наприклад, до полюса стандартного дорожнього знака.

   Домашні станції можна укомплектувати різними типами штепсельних гнізд. У нас є правильне рішення для Вашого конкретного випадку незалежно від того, чи хочете Ви заземлене гніздо, гніздо СЕЕ 16А, гніздо СЕЕ 32А або автомобільне гніздо зарядки з 7-ю роз'ємами відповідно до VDE-AR-E 2623-2-2 або ж комбінацію з різних опцій.

   Зарядний кабель
   Як постачальник усього спектру продукції nkt cables працює на розробкою і виробництвом необхідних кабелів.

   Зарядні пристрої зі штепсельних з'єднанням
   Наш партнер - широко відомий виробник електротехнічних опцій зі штепсельних роз'ємів - поставляє нам необхідні компоненти.
   Iнформація
⇒ Сертифікати
⇒ Каталоги і брошури
⇒ Відео


   Новини
⇒ Холдинг
⇒ Замовники
⇒ Продажа