Русский  Русский Українська  Українська
 

HTS Triax Надпровідний кабель

   Безпечний для навколишнього середовища енергопостачання: високоефективний, гнучкий і практичний.
   Довжина - до 6 км, вбудована система для обмеження струмів короткого замикання і компактніша система охолодження - все це надпровідний кабель, який пропонує компанія nkt cables сьогодні, і який є серйозною альтернативою традиційній системі передачі електроенергії.

   Переваги технології високотемпературного провідника (HTS) демонструвались з 2000 року. Спільно зі своїми партнерами по розробці nkt cables має найбільший досвід експлуатації кабельної системи HTS. Коли ми проектуємо надійні і оптимізовані системи HTS Triax®, ми опираємося на досвід 12-річної експлуатації з максимальним навантаженням установок у м. Копенгаген (Данія) і в штатах Джорджія і Огайо (США).

   Надпровідний кабель має значні переваги. Швидкість передачі нашого кабелю HTS Triax® в п'ять разів вища, ніж традиційного кабелю з мідним провідником. Це означає, що електроенергію можна відразу передавати на рівні розподільчої напруги, не застосовуючи трансформаторних підстанцій. Кабель HTS Triax® може замінити традиційний високовольтний кабель і основну частину трансформаторної підстанції, тим самим заощаджуючи на будівництві. Ці кабелі підходять для поліпшення та реконструкції в існуючих трубах і тунелях, наприклад, для заміни старих оливоонаповнених кабелів.

   Високопродуктивна і міцна ізоляційна система разом з надпровідністю в повністю екранованій системі дають кабелям HTS Triax® деякі унікальні можливості:
- спад напруги знижується завдяки низькій індуктивності і низьким втрат;
- без теплових навантажень на канали і тунелі;
- без електромагнітного випромінювання;
- енергоефективність при максимальних навантаженнях.

   Ці властивості відкривають нові можливості для проектування мереж та полегшують роботу у складних місцях траси. При паралельному поєднанні з традиційним кабелем кабельHTS Triax® буде нести основне навантаження завдяки його низькому опору.

   Кожна система HTS Triax® включає в собі вбудовану систему охолодження і контролю. Система охолодження містить безпечну для навколишнього середовища охолоджувальну речовину, яка концентрує теплове навантаження в окремих точках кожні 3-6 км. Це збільшує можливість повторного застосування використаного тепла для офісів, промислового і водяного теплопостачання. Численні резервні охолоджуючі пристрої і вбудований тепловий резерв гарантують високий рівень надійності, навіть під час відключення електроенергії та за несприятливих умов в мережі. Модульний принцип охолодження забезпечує гнучкість у виборі технології охолодження і «гарячої» заміни з найсучаснішими технологіями. Система контролю автоматично повідомляє про роботу та статус обслуговування, коли це необхідно.

   HTS Triax® є в двох варіантах:
- cиловий кабель HTS Triax® з високим номінальним струмом;
- кабель HTS Triax® FCL з вбудованим захистом мережі.

   Надпровідники мають вбудовану можливість обмежувати струм понад визначеного заданого критичного значення. В наших кабелях HTS Triax® FCL ця характеристика використовується разом з високочастотним розподільчим пристроєм з метою зниження пікового значення найпершої половини циклу. Вмикання стає простішим, конструкція мережі менш обмежена, зменшується небезпека при неполадках. При тривалому використанні даної продукції для забезпечення необхідної якості обслуговування може підтримуватися об'єднання мережі.


   Iнформація
⇒ Сертифікати
⇒ Каталоги і брошури
⇒ Відео


   Новини
⇒ Холдинг
⇒ Замовники
⇒ Продажа