Русский  Русский Українська  Українська
 

Департамент монтажних рабіт

   Досвід, знання та ноу-хау в області кабельних систем, якими володіє компанія nkt cables, охоплюють весь виробничий процес, починаючи від розробки, планування і виробництва (включаючи арматуру) і закінчуючи кінцевим монтажем. В nkt cables є свій власний департамент монтажних робіт з практичним досвідом виконання роботи.

   Наш департамент монтажних робіт включає 21 співробітник в Данії, 52 співробітники у Кельні ( Німеччина), і 17 в Берліні (Німеччина). У нас також працюють 2 монтажника в Австралії та Новій Зеландії і 6 монтажників в Дубаї. Весь наш персонал департаменту монтажних робіт може допомогти Вам в різних, як місцевих так і закордонних кабельних проектах.

   У нас є свої власні центри навчання в містах Кельн і Берлін, де навчаються як наші власні співробітники, так і співробітники інших компаній.
   Наша монтажна команда може монтувати кабельні системи і обслуговувати їх, продовжуючи термін роботи систем, знижуючи необхідність додаткового інвестування, збільшуючи безпеку поставки, зменшуючи час простою в разі неполадки.

   Департамент монтажних робіт компанії nkt cables має більше 100 років досвіду і може допомогти у всіх видах монтажу:
- монтаж всіх типів кабелю, наземного кабелю, а також морського кабелю, включаючи монтаж арматури;
- монтаж газонаповненого кабелю (оливонаповнений кабель і газонаповнений кабель для внутрішньої / зовнішньої установки), включаючи монтаж арматури;
- контракти на надання послуг з регулярними перевірками, інспекціями у разі аварії, а також технічне обслуговування кабельних систем.

   nkt cables має свої власні цехи зі спеціальним обладнанням і власними монтажними автомобілями.

   nkt cables сертифікована в Системі Сертифікації Підрядників в Німеччині, це означає, що ми відповідаємо високим стандартам здоров'я і безпеки, а також захисту навколишнього середовища.

   nkt cables може забезпечити обидва види випробування - на виробництві та на місці.

   Ми проводимо випробування кабелів та арматури на нашому заводі, всі випробування проводяться відповідно до специфікацій замовників і міжнародних стандартів. Ми можемо проводити випробування як постійним, так і змінним струмом.

   Наші випробувальні трейлери дозволяють нам проводити випробування також на будівельному майданчику, і ми можемо використовувати обидва типи випробувального обладнання паралельно випробуванню великих кабельних систем.

   Переваги нашого випробувального трейлера:
- мобільне випробування великих довжин кабелів;
- незалежність від випробувальних установ або наявності зовнішньої потужності;
- гнучкий графік термінів та експлуатації;
- оптимізація і завершення виробництва і постачання високовольтного кабелю;
- можливе типове випробування при розробці нового високовольтного кабелю і арматури.


   Iнформація
⇒ Сертифікати
⇒ Каталоги і брошури
⇒ Відео


   Новини
⇒ Холдинг
⇒ Замовники
⇒ Продажа