Русский  Русский Українська  Українська
 

Шафи

   Розробка і виробництво розподільних коробок і шаф для дому є одним з ключових видів діяльності. Більш ніж 60 років ми є світовим лідером в цій галузі, що свідчить про наявність досвіду у виробництві розподільних кабельних шаф і розподільних коробок на низьку напругу.

   Кабельні розподільні шафи
У 1955 році ми були першим німецьким виробником армованих скловолоконних поліефірних розподільчих шаф. На початок 60-х років ми почали переходити на новий процес листової пресованої технології і опираючись на ці нові технології ми розробили наші 000/100 серії. Відтоді ми безперервно працюємо над поліпшенням якості наших матеріалів і наша співпраця з відомими виробниками сировини формує основу для безперервного вдосконалення продукції.

   Домашні розподільні коробки
У 20-х роках ми розробили і виробили першу литу металеву домашню розподільну коробку. Постійна розробка матеріалів і конструкцій дозволило нам в 60-х роках виготовити першу скловолокнисту домашню розподільну коробку.

   Відділ виготовлення інструмента
Ми можемо в стислі терміни відповідно до вимог замовника виробляти GRP і силіконові лекала, наші багатокоординаційні машини дозволяють виробляти навіть більш складні лекальні креслення. Досвід і постійні робочі тренінги дають нашим співробітникам перевагу у виробництві складних і практично неможливих розробок лекал. Наша сучасна CAD система дозволяє запускати моделювання розробки лекал і остаточних деталей. Впроваджена концепція 3D сприяє зменшенню тривалості виробництво лекал. Якість є дуже важливим компонентом нашої корпоративної філософії,вона забезпечується комбінацією системи управління якості (ISO 9001 і 14001) в процесі виробництва та використанням виключно високоякісної сировини. Наші новітні тестові лабораторії контролюють конструкторський і виробничий процес , починаючи з первинних випробувань до остаточної перевірки готової продукції перед поставкою.

   Основна інформація
   Модифікації:
- рівень захисту IP44 (рівень IP54 можливий на вимогу);
- поліефір армований скловолокном FS 833.5, EN 14598 (DIN 16913);
- подвійна ізоляція.

   Стандарти:
- DIN EN 61439-5;
- DIN / VDE 0660 (частини 500 і 503);
- DIN EN 60529 (рівень захисту).

   Розміри
   Шафи CDC є в 5 стандартних розмірах:
- висота 865 мм, 1100 мм і 1250 мм;
- глибина 338мм, 672 мм і 956 мм.

   Кольори:
- світло-сірий: RAL 7035;
- можливість лакування згідно з шкалою кольорів Державного комітету;
- міцні поліефірні фарби (шкала кольорів Державного комітету з умовами поставок).

   Замикання:
- триколісні блокування;
- однопідкісний поворотний важіль (Двохпідкісний поворотний важіль також можливий);
- напівпрофільні циліндри (доступні як аксесуар);
- спеціальне блокування (на вимогу).

   Корпус шафи
   Суцільний корпус; доступне додаткове встановлення каркасу. Всі шафи і основні компоненти прикріплюються за допомогою самонарізних гвинтів.

   Вентиляція
   Природна вентиляція забезпечується використанням лабіринтоподібних слотів з перфорованим захистом та із захистом від проникнення забруднень.

   Двері:
- двері кріпляться на петлі;
- кут відкриття дверей шаф 400 серії 180° (135° біля дверей шаф, розташованих поруч), у серії 300 95° (не з'єднані в серії);
- поверхня з прорізом в 400 серії, гладка поверхня у 300 серії;
- конструкція з одними дверима (розмірами згідно DIN 00/0 і 1);
- подвійні двері з розмірами DIN 2 і 3 (додатково до розміру DIN 1);
- можливе встановлення асиметричних 1/3 - 2/3 розділених дверей.

   Спосіб підведення кабелів
   У 400 серії передбачено в нижню частину шафи.

   Вибухобезпечність
   У 400 серії можливе встановлення додаткового вибухозахисту. У 300 серії ця характеристика присутня в базовій моделі (ефективний струм короткого замикання 10 kA; час горіння дуги > 100 ms).

   Знімні панелі для тимчасових будмайданчиків
   Можливе встановлення вводів в стінках шафи для введення кабелів з будівельного майданчика. Захисні панелі для повторного закривання отворів також є доступними як аксесуари.

   Основа / Постамент
   За винятком версій із стійкою, всі шафи можуть бути монтовані згідно стандартних розмірів DIN. Що стосується арматури, компанія nkt cables може поставити основи, зроблені з поліефіру, посиленого скловолокном. Основи також доступні у версії для закопування, у версії бетонного монтажу для закріплення основи до землі, фестивальна версія з тимчасовим кабельним вводом, у версії заливки (версія для закопування в більш високих конструкціях) або циліндричної сталевої стійки. Плити з сіткою кріпильних отворів, кабельні фіксуючі бар'єри і скоби, чохли для тимчасового будівельного майданчика і заливальна маса поставляються окремо. У версії зі стійкою, шафа і основа розроблені як єдине ціле з окремою безперервної стіною.

   Вбудовані компоненти
   На вимогу шафи можуть бути укомплектовані монтажної плитою, збірної шиною, металевими каркасами, 19" стійками або розподільними панелями.


   Iнформація
⇒ Сертифікати
⇒ Каталоги і брошури
⇒ Відео


   Новини
⇒ Холдинг
⇒ Замовники
⇒ Продажа